Самовивіз Доставка Кур'єром odnorazki.kiev.ua
stickman

Рекомендовані

Elf Bar

2000 Тягlight

Ананас Манго Апельсин (Pineapple Mango Orange)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Виноград Лід (Grape Ice)

320 грн.

Elf Bar

2500 Тягlight

Виноград Енергетик (Grape Energy)

360 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Лохина Малина Лід (Blue Razz Ice)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Ківі Маракуя Гуава (Kiwi Passion Fruit Guava)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Ківі Ягоди (Kiwi Berry)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Полуниця Кавун (Strawberry Watermelon)

320 грн.

Elf Bar

1500 Тягlight

Кола (Cola)

260 грн.

Elf Bar

3000 Тягlight

Червоний Мохіто (Red Mojito)

390 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Льодяний Енергетик (Energy Ice)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Персик Манго Гуава (Peach Mango Guava)

320 грн.

Elf Bar

2000 Тягlight

Соковитий Персик (Juicy Peach)

320 грн.

up double arrow

Нові надходження

Chaser

10 млlight

Полуниця (Strawberry)

130 грн.

Chaser

15 млlight

Пінк Лімонад (Pink Lemonade)

160 грн.

Elf Bar

1500 Тягlight

Неон Рейн (Neon Rain)

330 грн.

Elf Bar

1500 Тягlight

Манго (Mango)

260 грн.

Chaser

10 млlight

Манго (Mango)

130 грн.

Elf Bar

1500 Тягlight

Кола Кавовий Лікер (Cola Coffee Liqueur)

260 грн.

Elf Bar

1500 Тягlight

Кокос Диня (Cocount Melon)

330 грн.

Elf Bar

1.6 млlight

Картридж для Elf Bar RF350

150 грн.

Чому електронна сигарета?

Одноразка
Иконка запрещено курить

Відсутність токсинів та смоли

Иконка токсинов

Відсутність неприємних та специфічних запахів

Иконка переработки

Наяність ароматного та приємного пару 

Иконка модернизированный дизайн

Гарний та головне зручний дизайн

stickman

Рекомендовані

Flavorlab

30 млlight

Apple Peach (Яблуко Персик)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Banana Ice (Банан Лід)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Blueberries Strawberries (Чорниця Полуниця)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Blueberry Banana (Чорниця Банан)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Blueberry Menthol (Чорниця Ментол)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Рідина Flavorlab RF 350 - Strawberry Mango 30 мл

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Currant (Смородина)

290 грн.

Flavorlab

30 млlight

Cranberry Raspberry (Журавлина Малина)

290 грн.

Електронна сигарета

Електронні сигарети

Вона має безліч найменувань – вапорайзер, вейп, парогенератор. Всі перелічені синонімічні назви таких девайсів позначають один популярний сучасний пристрій, який забезпечує створення високодисперсного аерозолю – пари, призначеної для вдихання. В результаті здійснюється процес   паріння, а пара утворюється завдяки нагріванню спеціальної заправки або рідини для приладу. При нагріванні до високих температур відбувається поступове випаровування цієї рідини.

Своїм зовнішнім виглядом електронки можуть нагадувати спеціальні курильні трубки та інше. Компанії-виробники не цураються різних експериментів, створюючи девайси з різним дизайном. В результаті кожен користувач зможе відшукати для себе найбільш вигідне та актуальне рішення, як за смаковими якостями, так і дизайном в цілому.

Переваги електронних сигарет

 1. Відсутність неприємного для багатьох специфічного запаху, який миттєво вбирається у одяг, волосся, шкіру пальців.
 2. У процесі паріння відсутнє виділення продуктів горіння, а також канцерогенів. Ці компоненти шкідливі, як для курця, так і для людей, що його оточують.
 3. Електронні сигарети жодним чином не впливають на нормальний обмін речовин порівняно із звичайними тютюновими виробами.
 4. В ароматній парі відсутні смоли, токсини, що входять до складу сигаретного диму.
 5. Вейп вважається досить стильним, модним аксесуаром як для хлопців, так і для дівчат, незалежно від віку. Виробники створюють дуже цікаві та оригінальні дизайни, пропонують різні кольорові варіації.
 6. Pod системи допомагають курцям з досвідом поступово відмовитися від куріння з метою поповнення кількості нікотину, що бракує. В результаті вдасться заправляти пристрій рідиною з вмістом 9-18 мг/мл. Таким чином, організм отримує звичну норму, проте відсутні шкідливі домішки при ширянні, які містяться в тютюні.
 7. Вже за два тижні активного ширяння курець зможе знизити вживання, вибираючи рідини для Pod-систем з 6-9 мг/мл. Ще за два тижні пристрій можна заправляти рідиною з вмістом 0,5-3 мг/мл.

Як вибрати електронну сигарету?

Різноманітність різноманітних вейпів, різних однорізок обов'язково ускладнює процедуру купівлі конкретного пристрою. З цієї причини все більше користувачів запитують: яку вибрати електронну сигарету?

Насамперед важливо визначитися з метою даної покупки. Якщо вейп допоможе полегшити відмову від куріння звичайних сигарет, тоді потрібно вибирати компактніші моделі, що мають тугу затяжку і відносно невисокі показники потужності. Якщо користувач очікує від електронки максимально багато пари, тоді доцільно вибирати сучасні моделі з ємним акумулятором і різноманітним списком налаштувань.

Кожен виробник має власний список кращих пристроїв, який формується з урахуванням цінової політики, дизайну, функціональності та інших не менш важливих критеріїв. Розглянемо найпопулярніші топові моделі:

 1. Лідером продажів електронних сигарет Elf Bar є такі популярні – моделі 800, 850, 1500, 2000, 2500, Lux, Crystal зі смаками Neon Rain, Mango, Strawberry Ice Cream, Kiwi Passion Fruit Guava. Однак це далеко не повний перелік можливих смаків та ароматів.
 2. У топ електронок Serbetl на 1200 тяг включені такі смаки для любителів бездимного куріння – Popcorn, Cotton Candy, Long Island, Watermelon Soda, Energy та інші.
 3. У топ за популярністю Vaal включені  такі девайси на 1500, 1800 і 5000 затяжок зі смаками полуничне морозиво, айс лічі, алое виноград, солодка вата, тютюн та інші.
 4. Хітами продажів HQD вважаються Cuvie, Stark, Maxim, V2, Ultra Stick, Rosy, Super, CuviePlus з такими різноманітними смаками - ананас, манго, кавун, полуниця, фруктова суміш, виноград.

При покупці важливо відзначити, що деякі характеристики пристроїв взаємопов'язані. Наприклад, для отримання густої пари не обійтися без застосування в конструкції девайса потужного акумулятора. Однак не варто забувати, що ємна батарея - це практично завжди збільшені габарити пристрою. Незважаючи на це, великий асортимент сучасних електронок дозволяє з легкістю підібрати компромісне рішення навіть для найвибагливіших представників вейп-культури.

Де купити електронну сигарету в Україні?

Якщо ви шукаєте, де можна придбати за вигідними цінами стильні та якісні електросигарети, наш магазин Odnorazki пропонує ознайомитися з величезним асортиментом. У каталозі представлені різні пристрої від перевірених компаній-виробників, які відрізняються:

 • оптимальною кількістю тяг;
  різноманітністю ароматів та смаків:
  дизайном, вагою та розмірами.

Враховуючи всю складність вибору, наші менеджери завжди готові допомогти клієнту підібрати найбільш вдалий варіант, посилаючись на бюджет, а також індивідуальні переваги. Завдяки наданим консультаціям, процедура купівлі не займе надто багато годин та сил.

Сучасні електронні сигарети купити у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України тепер можна в зручному онлайн режимі. Для мешканців та гостей столиці запропоновано одразу кілька варіантів доставки – за допомогою кур'єра у будь-який район міста чи самовивіз із нашого магазину. Для решти клієнтів доступна послуга доставки товару за допомогою служби Нова Пошта.

Відповіді на запитання, що часто ставляться: